Aktualności

02.01.2018

Zaawansowany raport ECO-Truck dedykowany do pojazdów ciężarowych

WEB-SAT opracował unikatowy raport pozwalający na szczegółową analizę sposobu jazdy kierowcy pojazdu ciężarowego.

CZYTAJ WIĘCEJ
21.08.2017

Nowa wersja aplikacji mobilnej

Rozliczanie czasu pracy kierowcy dostępne w Twoim telefonie komórkowym! Korzystaj z przypomnień, sprawdzaj średni nacisk na oś. Kontroluj na bieżąco swoje miejsce w ranking ECO-Driving i zmierz swoje umiejętności na tle innych kierowców.

19.07.2017

Automatyczna analiza sposobu jazdy kierowcy.

Kontroluj swoje nawyki I doskonal umiejętności ECO-Drivingu. Dwa razy w miesiącu WEB-SAT przesyła analizę sposobu jazdy, zawierającą szczegółowe informacje dotyczące dynamiki jazdy, nagłych hamowań, gwałtownych przyspieszeń, pracy silnika, sposobu korzystania z pedału gazu i hamulca.

28.06.2017

Rozliczenie czasu pracy kierowcy w czasie rzeczywistym.

Analizuj szczegółowo czas gotowości, odpoczynku, pracy i jazdy. Kontroluj czas pracy z ostatnich 24h, bieżącego tygodnia, pauzy, odpoczynek kierowcy I wiele innych.

O Web-Sat

System Web-Sat oferuje użytkownikom cały pakiet korzyści: uzyskiwane oszczędności, wzrost efektywności i skuteczna kontrola. Platforma Web-Sat pozwala zwalczyć wiele problemów dotykających floty Klienta tak jak między innymi nieuzasadnione koszty, niską wydajność, zbędne przebiegi czy korzystanie z pojazdów w celach prywatnych.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu, jesteśmy do Państwa dyspozycji

Nobelica sp. z o.o.
Gen. Kazimierza Sosnkowskiego 1
02-485 Warszawa
Zarejestrowana Sąd Rejonowy Katowice Wschód w Katowicach
Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
pod numerem KRS 0000478746, NIP:6342821832;
Zgłoszenia problemów technicznych
bok@web-sat.pl
Dział Techniczny
Michał Schabowicz michal@web-sat.pl
+48 696 470 352
web_michal
 
Paweł Kutyła pawel.kutyla@web-sat.pl
+48 734 448 344
web_pawel
Administracja
Ewelina Plasek ewelina.plasek@web-sat.pl
+48 513 473 748
web_ewelina
 
Monika Cicha monika.cicha@web-sat.pl
+48 882 946 871
Dział Handlowy
Maciej Magot maciej.magot@web-sat.pl
+48 882 502 137
web_maciej
 
Iwona Martka iwona.martka@web-sat.pl
+48 734 122 257
 
Tomasz Berka tomasz.berka@web-sat.pl
+48 515 849 682
 
Sebastian Pastuszak sebastian.pastuszak@web-sat.pl
+48 517 334 098