Praca

Technik operacyjny – wsparcia techniczne

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za logistykę podstawowych działań serwisowych, począwszy od przygotowania wysyłki kurierskiej na podstawie zlecenia instalacji, po zdalny odbiór instalacji oraz inne elementy niezbędne do świadczenia usług zarządzania flotami pojazdów opartymi o technologię GPS przez firmę Nobelica Sp.z o.o..

Miejsce pracy: Warszawa, Ursus
Jako technik operacyjny poznasz rozwiązania technologiczne oraz sprzętowe naszego sektora, jak również specyfikę projektów realizowanych dla naszych klientów na terenie kraju i za jego granicami. W tak doświadczonym jak nasz zespole specjalistów, rozwiniesz swoje umiejętności i poszerzysz wiedzę.

Od kandydatów oczekujemy:
  • Umiejętności organizacji pracy własnej i samodzielności w realizacji zadań - zdalnie
  • Znajomości pakietu MS Office
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętności swobodnego kontaktu telefonicznego z klientem oraz podwykonawcami
  • Umiejętności prawidłowego koordynowania zleceń
  • Komunikatywności
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Prawa jazdy Kat. „B”
  • Podstawowej znajomości branży motoryzacyjnej
  • Mile widziana podstawowa wiedza w logice języków programowania
Zakres obowiązków:
  • Koordynowanie instalacji i serwisów sprzętu na terenie całego kraju
  • Odbiór zgłoszeń od klientów i ich analiza
  • Odbiór zamówień od producenta sprzętu
  • Obsługa magazynu
  • Obsługa wysyłek paczek kurierskich
  • Ewidencja po instalacyjna i po serwisowa – archiwizacja
  • Bieżąca współpraca z działem sprzedaży
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Ciekawą pracę w młodym zespole specjalistów
  • Duże wsparcie ze strony osób z doświadczeniem zawodowym
  • Miłą i spokojną atmosferę w miejscu pracy
  • Rozwój i przyszłość w ciekawej branży

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: sylwia.celinska@web-sat.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Nobelica Sp. z o.o., zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości dla celów związanych z procesem rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U.02.101.926.j.t.).