Aktualności

28.09.2018

Pełna integracja z systemem SENT GEO

Platforma WEB SAT jest w pełni zintegrowana z systemm SENT GEO i umożliwia przesyłanie danych geolokalizacyjnych, zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Finansów. Przypominamy, że od 1.10.2018 każdy pojazd przewożący towary “wrażliwe” (oleje, paliwa, smary, alkohol, tytoń etc.) musi być wyposażony w urządzenie przekazujące informację o jego położeniu.

skontaktu się z nami
02.01.2018

Zaawansowany raport ECO-Truck dedykowany do pojazdów ciężarowych

WEB-SAT opracował unikatowy raport pozwalający na szczegółową analizę sposobu jazdy kierowcy pojazdu ciężarowego.

CZYTAJ WIĘCEJ
21.08.2017

Nowa wersja aplikacji mobilnej

Rozliczanie czasu pracy kierowcy dostępne w Twoim telefonie komórkowym! Korzystaj z przypomnień, sprawdzaj średni nacisk na oś. Kontroluj na bieżąco swoje miejsce w ranking ECO-Driving i zmierz swoje umiejętności na tle innych kierowców.

19.07.2017

Automatyczna analiza sposobu jazdy kierowcy.

Kontroluj swoje nawyki I doskonal umiejętności ECO-Drivingu. Dwa razy w miesiącu WEB-SAT przesyła analizę sposobu jazdy, zawierającą szczegółowe informacje dotyczące dynamiki jazdy, nagłych hamowań, gwałtownych przyspieszeń, pracy silnika, sposobu korzystania z pedału gazu i hamulca.

28.06.2017

Rozliczenie czasu pracy kierowcy w czasie rzeczywistym.

Analizuj szczegółowo czas gotowości, odpoczynku, pracy i jazdy. Kontroluj czas pracy z ostatnich 24h, bieżącego tygodnia, pauzy, odpoczynek kierowcy I wiele innych.